Konak Hastanesi | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Engelli hastalar için "öncelikli hasta" bankosuna başvurunuz.

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Damla ARLI CANER

19.09.2017

İzmit Konak Hastanesi, 37 haftalık hamileyim gebe takibimi Gülçin hanım yapmaktadır. Kendisinden çok memnunun. Doğumunuda hastahanenizde yapıcağım ancak bir takım eksiklikler gözüme çarptı . Öncelikle özel hastane olmasına rağmen çok sıra bekliyoruz.

Songül  Atabey

24.02.2018

Kadın dogum biriminde Gülçin hanımın hastanalarına olan ilgisi olanganüstü ve kendisinden çok memnun oldugumu ifade edebilirim.Gülçin hocamıza meslek hayatında başarılarının devamın can gönülden dilerim... ATABEY AİLESİ OLARAK KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ .

Büşra Yurtal

23.10.2018

şubat ayında hastanenize bir gece :) gebelik için kan testi vermeye gelmiştim. ve ilk gelişimdi hastanenize. orada çok şükür ki DR.FİRDEVS ŞEKERCİ BARAN' ın ününü duydum.!! sonucumda pozitif olunca ertesi gün randevuyu alıp kendisine muayne olmak istedim. kendisinden,ilgisinden çok memnun kaldığım için ilk baştan beri hiç şüphesiz ona gidiyorum. önce rabbime sonra firdevs hanıma güveniyorum. durumum belki özel hastaneyi kaldıracak şekilde uygun değilken. sırf hastanenizde bulunan firdevs hanım için vazgeçemiyorum. okadar güven veriyor ki , asla ne bir başka hastane düşündüm ne bir başka doktor araştırmasında bulundum. kendisinden allah razı olsun. herhangi olası bir olumlu,olumsuz durumlara karşı gayet bilinçli ve motive edici. alanında uzman birisi. buradan yeni anne olacak adaylara sesleniyorum !! şiddetle FİRDEVS hanımı tavsiye ediyorum.. zaten gördüğünüzde anlayacaksınız doğru adreste olduğunuzu.. ;) bilgisiyle,ilgisiyle,güler yüzü ile, hatta her an bir telefonun ucunda olması il

Elif BABAOĞLU KAZAN

30.11.2018

• Acil bölümünden hizmet aldım, oğlumda bir nefes sıkıntısı vardı. Hızlıca hekim muayenesi gerçekleşti ardından tedavisi için çocuk müşahede de bulunduk. Hemşireleriniz özellikle damar yolu açılırken dikkatli ve özenliydi sorunsuz bir şekilde kanlarımız alındı ve serumumuz takıldı. Tedavimizin sonunda bir de Çocuk Doktoru görebilsin diye Yeni doğan Yoğun bakım hekimi bizi muayene etti ve sağlıkla taburcu olduk. Sağlıkta ekip ruhu ve hastaya yönelik çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

Esengül Koçak Saçlı

03.12.2018

29 kasımda sezeryan doğumumu gerçekleştiren Temel Hoca ve ekibine çok teşekkürler hemen toparlandım. İşini hakkıyla yapan Temel Hocamızla iyiki karşılaşmışız.

Ece Gül UZUN

10.12.2018

Çok güzel hizmet aldım çok memnun kaldım. teşekkürler Tutku Hnm.

HATİCE GÖNÜLALAN

13.02.2019

Hamileliğim boyunca bana yardımcı olan NST hemşiresi Birgül Şahin'e teşekkür ederim.

Nazmiye YURTSEVER

06.03.2019

Konak Özel hastanede 2 defa kadın doğum uzmanı Canan hocaya ameliyat oldum. İlgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca hastanede kaldığım süre boyunca dahiliye servisindeki tüm hemşirelere ve görevlilere ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

Deniz Çelik

10.04.2019

8 aylık hamileyim ve kontrollerimi sürekli Erkan hocam da yaptım aşırı memnunum doğumumuda erkan beyde yapacağım 4 4lük doktor kesinlikle tavsiye ediyorum

Nilay Yılmaz

16.05.2019

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları doktoru Uzm.Dr. Nuri Yıldıray Ermiş'in hastasıyım. Hiç tereddütsüz kendisini herkese tavsiye ediyorum. Sayesinde insanlarla konuşabilen ve sokağa rahatlıkla çıkabilen biri oldum. Teşekkür ediyorum.